info@cyklobecica.cz+420 776 774 184

Světlo zadní Extend MAGNIFIC (USB)

805 
U vás doma již 26.4. nebo zítra na prodejně v Olomouci.
skladem poslední 4 kusy
EXTEND
001854
ks

Popis produktu

Extend MAGNIFIC je vysoce kvalitní bezpečnostní osvětlení, vyrobené technnologií CNC, které potěší všechny nadšence cyklistiky. Pro všechny, kteří hledají nádherný jedinečný design a kvalitu, která se spojuje s bezpečností, je tento model tou správnou volbou.
2 držáky v balení (držák na sedlovku a držák na lyžiny sedla) umožňují montáž osvětlení na 2 různá jízdní kola (např. MTB a Road) bez nutnosti přehazování držáku.
Stupeň odolnosti vůči vodě IPX5 je dostatečný na ochranu proti stříkající vodě.
Rozptyl čočky 220 stupňů poskytuje opravdu široký úhel vidění pro šoféry a ostatní účastníky provozu.
Model MAGNIFIC může pracovat v 2 různých režimech, které si můžete zvolit následovně:

1. Inteligentní světelný a pohybový senzor

Den: pokud je jízdní kolo v klidu bez pohybu, tak se v tomto režimu světlo automaticky přepíná do sleeping módu už po 3 sekundách. Pokud senzor znova detekuje pohyb s jízdním kolem, automaticky se přepíná do aktivního režimu a spouští se poslední režim svícení (celkově 3 různé režimy), v kterém jste světlo naposledy použili a brzdový senzor opět automaticky detekuje brzdění (režim stáleho svícení po dobu 3 sekund).
Noc: světlo se automaticky přepíná do sleeping módu po 120 sekundách bez pohybu s jízdním kolem. Opět máte k dispozici 3 různé režimy svícení. Brzdový senzor automaticky detekuje brzdění a světlo zůstáva v režimu stálé svícení po dobu 3 sekund.

2. Manuální režim: opět máte na výběr 3 režimy, které vždy pracují společně s indikací brzdění (režim stáleho svícení po dobu 3 sekund), pokud brzdový senzor indikuje brzdění jízdního kola.

Režimy svícení:
Blikání 50% intenzita - výdrž baterie 48 hodin
Stálé svícení 50% intenzita - výdrž baterie 12 hodin
Blikání 30% intenzita - výdrž baterie 66 hodin

Nabíjení: 2,2 hodiny
Baterie: 350 mAh
Rozměry: 35*27 mm
Hmotnost: 27,8 g
Voděodolnost
: IPX-5