info@cyklobecica.cz+420 776 774 184

Světlo zadní Extend DORSIC senzorové

499 
EXTEND
001889

Popis produktu

Vysoce kvalitní nabíjecí bezpečnostní osvětlení s rámečkem z hliníkové slitiny a vygravírovaným logem EXTEND. Design a vlastnosti světla Scopi ocení nejen skuteční nadšenci cyklistiky, ale i běžní uživatelé a taktéž rodiče dětí, kteří s oblibou vyrazí na delší vyjížďku na kole. Světlo Scopi se po montáži a nastavení správné polohy automaticky nastaví do uživatelského módu blikáním zelené diody senzoru (90 vteřin). Poté je připravené na použití.

Tento model je vybavený pokročilými funkcemi:
Brzdový senzor: se aktivuje již při lehkém přibrzdění intenzivním svícením celého COB pásu (intenzita svícení se při brzdění oproti běžnému módu zdvojnásobí)

Dark senzor: šetří baterii během denního světla tím, že osvětlení nebliká ani nesvítí (indikace brzdění je stále zapnutá) a po setmění nebo snížení světelných podmínek se automaticky aktivuje. Pokud je jízdní kolo bez pohybu, aktivuje se už při lehkém rozjetí. Pokud je jízdní kolo v pohybu, k aktivaci dojde automaticky.

Paměťový mód: světlo Scopi si pamatuje poslední mód, v kterém bylo použité.

Sleeping mód: pokud je jízdní kolo bez pohybu, po uplynutí cca 60 vteřin automaticky přejde do módu spánek. Tím šetří baterii

Montáž: silikonový držák umožňuje jednoduché a rychlé upnutí na většinu sedlovek (sloupek sedla).

Světelný tok:
•mód svícení/blikání 7,5 Lumen
• mód brzdění 25 Lumen

Zdroj světla:
COB LED pás

Režimy svícení a výdrž:
100% výkon (3 hodiny), blikání (12 hodin)

Rozměry:
69 x 20 x 16 mm (pouze tělo světla)

Hmotnost:
31 g

Napájení: Micro USB nabíjecí kabel - 1 ks (je součástí balení)

Voděodolnost: IPX4 - odolné vůči stříkající vodě