info@cyklobecica.cz+420 776 774 184

Sluneční brýle Soundeus Soundglasses 5S

3 490 
U vás doma již 25.1. nebo ihned na prodejně v Olomouci.
skladem poslední 1 kus
Soundeus
ks

Popis produktu

Popis produktu:

Stylové audiobrýle Soundglasses 5S přinášejí unikátní možnost poslechu hudby a telefonování, a to díky reproduktorům ukrytým v rámečku přímo u uší.
Technologie Audiorims® umožňuje poslouchat se Soundglasses hudbu, navigaci nebo telefonovat a zároveň mít přehled o tom, co se děje kolem.

Soundglasses  5S  přinášejí ideální  poměr  kvality  zvuku  při  zachování  bezpečnosti.  Posluchač  tak  dostatečně  slyší zvuk z brýlí, ale zároveň neztrácí přehled o okolí. Dlouhodobé testování  špičkovými  sportovci  i  dalšími  uživateli  prokázalo atraktivitu  a vhodnost tohoto řešení.  

Styl, bezpečnost a praktičnost jsou hlavní vlastnosti audiobrýlí Soundglasses 5S. Proto chrání oči skvěle vypadajícím kvalitním metalickým oranžovým zorníkem s UVA/UVB 400 filtrem. Zorník lze navíc jednoduše vyměnit například za čirý, který je součástí balení. Vše v praktickém ochranném pouzdru s čistícím hadříkem a 3 nosníky různých velikostí pro maximální pohodlí.  

Soundglasses 5S jsou opravdu odolné, jen tak se nezaleknou deště ani potu díky standardu  IPX5 a nemusíte se o ně bát, pokud vám například spadnou na zem!

Audiorims® je technologie značky Soundeus pro reproduktorovou část rámečků audiobrýlí. Díky technologii Audiorims® jsou zvuk z audiobrýlí a úroveň jeho hlasitosti vyvážené se zachováním bezpečného průniku zvuků z okolí.Driver velikosti 16mm na každé straně rámečku je vyladěn pro optimální výkon s vyváženou spotřebou energie. Design rámečku s reproduktory je modelován s cílem omezit vliv proudícího vzduchu (např. na kole) na poslech a telefonování.

Obsah balení:• Produkt (rámeček s Golden Metallic zorníkem) • Čirý zorník navíc• Ochranné pouzdro • Set 3 náhradních nosníků (vel. S, M, L) • Čisticí hadřík • Dobíjecí kabel